تریدر
تریدر

تریدر

تریدر (Trader) یا معامله گر چیست؟

تریدر (Trader) یا معامله گر شخصی است که در هر بازار مالی، چه برای خودش و چه از طرف شخص دیگری یا موسسه یا نهاد ، درگیر خرید و فروش دارایی های مالی باشد. تفاوت اصلی بین تریدر (Trader) یا معامله گر و سرمایه گذار مدت زمانی است که فرد دارایی را در اختیار دارد. سرمایه گذاران تمایل به داشتن افق زمانی بلندمدت دارند ، در حالی که تریدر (Trader) یا معامله گران تمایل دارند که دارایی ها را برای مدت کوتاه تری در اختیار داشته باشند تا از روندهای کوتاه مدت استفاده کنند.

نکات کلیدی

تریدر (Trader) یا معامله گران افرادی هستند که در خرید و فروش کوتاه مدت سهام خود یا یک موسسه شرکت می کنند.

از جمله معایب این معاملات، مالیات بر سود سرمایه ای است که برای معاملات و هزینه های پرداخت نرخ های چندگانه کمیسیون به کارگزاران اعمال می شود.

معامله گران را می توان در مقابل سرمایه گذاران قرار داد که به جای سود کوتاه مدت به دنبال سود طولانی مدت هستند.

تریدر

درک تریدر (Trader) یا معامله گران

یک تریدر (Trader) یا معامله گر می تواند برای یک موسسه مالی یا نهاد مالی کار کند ، در این صورت با پول و اعتبار شرکت تجارت می کند و ترکیبی از حقوق و پاداش به وی پرداخت می شود. در غیر این صورت ، یک تریدر (Trader) یا معامله گر می تواند برای خودش نیز کار کند، این بدان معناست که او با پول و اعتبار خودش معامله می کند اما تمام سود را برای خودش نگه می دارد.

از معایب معاملات کوتاه مدت می توان به هزینه های کمیسیون و پرداخت عرضه اشاره کرد. از آنجا که معامله گران برای تعقیب سود، غالباً در استراتژی های تجارت کوتاه مدت شرکت می کنند، مجبورند هزینه های کمیسیون زیادی را پرداخت کنند. با این حال، تعداد فزاینده ای از کارگزاران تخفیف بسیار رقابتی ارائه میدهند که این هزینه کمتر مورد توجه قرار گیرد، در حالی که سیستم عامل های تجارت الکترونیکی دامنه عرضه در بازار ارز را تشدید کرده اند. در مورد سودهای کوتاه مدت سرمایه در ایالات متحده نیز رفتار مالیاتی نامطلوبی وجود دارد.

عملیات معامله گر: موسسه ها و نهاد ها در مقابل حساب شخصی

بسیاری از موسسه های بزرگ مالی و نهاد ها اتاق تجارت دارند که در آن معامله گران کارمندانی هستند که طیف وسیعی از محصولات را از طرف شرکت خریداری و می فروشند. برای هر معامله گر محدودیتی در نظر گرفته می شود که چقدر می تواند معامله کند را بدست آورد، حداکثر موقعیت معامله و چه مقدار از ضرر می تواند قبل از بستن بازار داشته باشد. این شرکت ریسک اصلی علامت گذاری می کند و بیشتر سود خود را حفظ می کند و معامله گر بر اساس این سود حقوق و دستمزد دریافت می کند.

از سوی دیگر بیشتر افرادی که با حساب شخصی خود تجارت می کنند که می تواند خانه یا در یک دفتر کوچک کار باشد از کارگزاری که تخفیف دهد و سیستم عامل های تجارت الکترونیکی داشته باشد استفاده می کنند. محدودیت آنها به پول نقد و اعتبار خودشان بستگی دارد ، اما همه سودها را حفظ می کند.

تخفیف کارگزاران: منبع مهمی برای معامله گران

شرکت های کارگزاری به ازای هر معامله کمیسیون کمتری دریافت می کنند یعنی تخفیف میدهند اما مشاوره مالی کمی ارائه می دهند یا هیچ توصیه ای نمی کنند. افراد نمی توانند مستقیماً از طریق حساب خود در بورس سهام یا کالا معامله کنند، بنابراین استفاده از کارگزار تخفیفی راهی مقرون به صرفه برای دستیابی به بازارها است. بسیاری از کارگزاران تخفیف حساب های حاشیه ای ارائه می دهند که به این ترتیب معامله گران می توانند برای خرید سهام از کارگزار وام بگیرند. این میزان علامت گذاری ها را می تواند افزایش دهد اما تلفات احتمالی را نیز افزایش می دهد.

سیستم عامل های معاملات ارزی با خریداران و فروشندگان ارز در بازارهای محلی، بازارهای پیش رو و گزینه های مطابقت دارند. آنها مقدار اطلاعات قیمت موجود در اختیار معامله گران را به شدت افزایش می دهند و از این رو محدوده قیمت را محدود می کنند و پورسانت ها را کاهش می دهند.

مالیات بر درآمد سرمایه کوتاه مدتی

یک عیب سود معاملات کوتاه مدت این است که آنها معمولاً با نرخ مالیات بر درآمد عادی معامله گران مالیات می گیرند. از سودهای سرمایه های بلند مدتی 20٪ مالیات دریافت می شود اما این مالیت برای سرمایه هایی است که حداقل برای یک سال نگهداری شودند. طبق قوانین فعلی، هیچ تعریف فنی از بازرگانان برای مالیات وجود ندارد.

در حالی که وضعیت مالیات معامله گر (TTS) وجود دارد، انتخاب این وضعیت براساس واقعیت ها و شرایط ارائه شده یک فرد است. برخی از حقایقی که سازمان امور مالیاتی هنگام ارزیابی وضعیت مالیات معامله گران در نظر می گیرد، دوره نگهداری اوراق بهادار ، تعداد معاملات انجام شده و تعداد دفعات معامله یک سهم و ارز دلاری معاملات است.

راه حل هایی برای معامله گران وجود دارد تا بدهی های مالیاتی خود را از معاملات کوتاه مدت کاهش دهند. به عنوان مثال ، آنها می توانند هزینه های مورد استفاده در راه اندازی تجارت خود را بنویسند ، دقیقاً مانند یک فریلنسر یا صاحب مشاغل کوچک. معامله گران می توانند کل معاملات خود را برای یک سال خاص ارزیابی کنند و برای زیانهایی که متحمل شده اند ، کسر مطالبات کنند.

تریدر

رقابت بدون خطر با 100000 دلار پول نقد مجازی

ما در این جا سایتی برای محک زدن مهارت های معاملاتی خودتان که یک بازار معاملاتی را شبیه سازی میکند به شما معرفی می کنیم. با هزاران معامله گر سرمایه گذار رقابت کنید و روش های معاله ای خود را تست کنید! قبل از شروع در یک بازار واقعی و به خطر انداختن پول خود، در یک محیط مجازی و غیر واقعی معاملات را انجام دهید که این سایت با قابلیت شبیه سازی یک بازار واقعی میتواند به شما در برنامه ریزی و آزمایش تاکتیک های معامله گری کمک کند. استراتژی های معاملاتی را تمرین کنید تا زمانی که آمادگی کامل برای ورود به بازار واقعی را داشتید، برای وارد شدن به سایت اینجا کلیک کنید.

نکته: این سایت هیچ هزینه و حق عضویتی دریافت نمی کند و همه امکانات سایت کاملا رایگان می باشد و از پرداخت پول کاملا اجتناب کنید!

درباره ی aydin

بررسی کنید

ارز دیجیتال

ارز دیجیتال چیست؟ارز دیجیتال (پول دیجیتال ، پول الکترونیکی یا ارز الکترونیکی) موجودی یا سوابقی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *