اهمیت ضدعفونی شیرآلات در اوضاع کرونا

سلام به دوستان امیتانی عزیز ، همه ما درجریان ویروس کرونا و خطرات آن هستیم و لازمه که تمامی پروتکل های بهداشتی را رعایت کنیم تا به این ویروس بی رحم مبتلا نشویم ، تو این روزها به طور متداول شروع به شستشوی دست هامون میکنیم ، اما تنها شستن دست و رعایت شاخص ترین نکات بهداشتی به تنهایی میتواند سلامت ما را در مقابل ویروس کرونا تضمین کنه ؟!

خیلی ها میگن YESخیلی هائم میگن  NO  … پس وَرَق به کدوم سمت بر میگرده !؟ نظر شخصی من این است که به بی اهمیت ترین موارد بهداشتی هم اهمیت بدیم . در این مطلب همین طور که از تیتری که انتخاب کردیم پیداست ، مربوط میشه به ضدعفونی شیرآلات منزل که به طور مفصل در مورد اهمیت آن قراره بخونیم .

پاک-کننده--استیل-سینک-و-شیرآلات-emiton

چرا باید به ضدعفونی شیرآلات اهمیت بدیم ؟

در زندگی روزمره و حال و اوضاعی که ویروس کرونا و استرسی که در این مورد بهمون وارد شده ، مدام مجبوریم شروع به شستشوی دستامون کنیم !! نکته ای که این جا باقی میمونه تماس مستقیم دست آلوده به شیرآلاته !! این موضوع یک چرخه مسخره برامون میسازه که انگار نه انگار دستامونو ضدعفونی کردیم . یعنی اینکه با دست آلوده دست به شیر روشویی میزنیم (که این حرکت باعث آلوده شدن شیر هم میشه ) تا شیر آبو باز کنیم و بعدش پس از شستشوی کامل دوباره دستمون آلوده میشه !!

راه حل چیه ؟!

این موضوع فکر نکنم نیاز به توضیح اضافی داشته باشه ، راه حل کاملا مشخصه پس از هر شستشو لازمه که شروع به ضدعفونی شیر روشویی کنیم ، میتونید برای این مورد از محصولات ضدعفونی متنوعی استفاده کنید ولی پیشنهاد من استفاده از محصولات ضد عفونی کننده شرکت لینکس آلمانه …

 

محصولات لینکس

 

درباره ی aydin

بررسی کنید

مواد غذایی که خنکتان می کند

فواید سیر و سیر سیاه

مزایا و فواید سیر و سیر سیاه مقدمه : سیر یکی از سبزی های و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *