هر آنچه درباره Clubhouse باید بدانید

هر آنچه درباره کلاب هاوس باید بدانید

تاکنون ، احتمالاً دیده اید که اینفلوئنسرها و افراد مشهور در داستان های اینستاگرام خود درباره مکالمه هایی که در Clubhouse انجام می دهند ، ارسال می کنند.

اگر چیزی مثل من هستید ، در مورد اینکه این برنامه جدید چیست کمی گیج شده اید و هنگام بارگیری آن فقط برای قرار گرفتن در لیست انتظار ، مأیوس شده اید.

اگرچه به نظر می رسد جهان نمی خواهد مردم عادی بدانند که در این بستر انحصاری رسانه های اجتماعی چه خبر است ، ما اینجا هستیم تا همه اسرار را برای شما بازگو کنیم.

کلاب هاوس چیست؟

هر آنچه درباره Clubhouse باید بدانید

Clubhouse یک برنامه گفتگوی صوتی است که در آن افراد می توانند مکالمه های مختلف را میزبانی و به آنها بپیوندند. با باز کردن برنامه ، با لیستی از “اتاق ها” روبرو می شوید که می توانید به آنها ملحق شوید ، یا می توانید اتاق خود را ایجاد کنید.

هر آنچه درباره Clubhouse باید بدانید

هر اتاق دارای یک موضوع متفاوت است که اغلب توسط یک متخصص یا پیشگام در این زمینه برگزار می شود. هیچ ویدیویی ، هیچ تصویری و به سختی هیچ متنی وجود ندارد.

این فقط صوتی است. به عنوان پیوستن به یک قسمت زنده پادکست ، به آن فکر کنید. هیچ چیز ذخیره نمی شود ، بنابراین اگر از مکالمه لذت می برید ، آنجا را ترک نکنید ، زیرا قادر به پخش مجدد آن نخواهید بود.

چه کسی در Clubhouse است؟

این برنامه پس از پیوستن افراد مشهوری مانند دریک ، ویرجیل ابلوح و حتی اپرا به شهرت زیادی دست یافت.

 

هر آنچه درباره Clubhouse باید بدانید

هر آنچه درباره Clubhouse باید بدانید

طبق مقاله ای از نویسنده اخبار فناوری Vajresh Balaji ، این برنامه اکنون میزبان 10.1 میلیون کاربر است و گسترش یافته و شامل میزبان محبوب پادکست و ستاره های رسانه های اجتماعی مانند Lindsey Metselaar و Serena Kerrigan است که از این پلتفرم برای میزبانی بحث های خصوصی بیشتر همسالان و پیروان آنها.

انحصاری بودن Clubhouse احساس امنیت را برای کاربران با مشخصات بالا فراهم می کند و امکان مکالمه های جالب را فراهم می کند. MC Hammer به دلیل میزبانی اتاق های مربوط به ارزهای رمزپایه مشهور است ، در حالی که کوین هارت در مورد بحث حتی در مورد شوخ طبعی بودن بحث می کند.

به لطف زودگذر بودن فرم ، برخلاف Instagram Live ، افراد مشهور لازم نیست از این ترس داشته باشند که هرچه در Clubhouse می گویند خبر اصلی شود.

برای دانلود کلاب هاوس نسخه اندروید کلیک کنید !! برای دانلود کلاب هاوس نسخه آیفون کلیک کنید !!

آیا می توانم عضو شوم؟

در حال حاضر ، شما باید توسط کسی که از قبل عضو آن است به برنامه دعوت شوید. اگر پیام دعوت شده را دریافت کنید ، می توانید دعوت را تا چهار نفر از دوستان خود گسترش دهید. این قالب “فقط دعوت” به طور معمول در برنامه های دوستیابی محدود مانند رایا یا Lox Club دیده می شود.

هر آنچه درباره Clubhouse باید بدانید

چه کسی آن را ساخته است؟

پل دیویسون و روهان ست سال گذشته این برنامه را پیدا کردند. طبق گزارش CNBC ، در ماه مه ، با وجود داشتن فقط 1500 کاربر در آن زمان ، در حدود 100 میلیون دلار ارزش گذاری شده بود.

چرا کلاب هاوس در چین اینقدر محبوب است  ؟

ارزش برنامه فراتر از خاصیت آن است.
هر آنچه درباره Clubhouse باید بدانید
در حالی که سانسور در چین بسیار وجود دارد ، کلاب هاوس برخلاف سایر شبکه های رسانه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک ، برای چندین ماه توانست تحت رادار فایروال چین پرواز کند. این در هفته های اخیر بسیار محبوب شد ، تعداد زیادی از کاربران چینی را به خود جلب کرد و به آنها فرصتی نادر برای “بیان آزاد” داد و در مورد موضوعاتی که معمولاً در سرزمین اصلی مسدود شده اند ، از جمله سین کیانگ ، هنگ کنگ و تایوان بحث و گفتگو کرد.

نماد برنامه چیست؟

هر آنچه درباره Clubhouse باید بدانید

Clubhouse نماد آرم رسمی ندارد. این یک پرتره سیاه و سفید همیشه در حال چرخش از یک شخص را به عنوان نماد خود انتخاب کرده است که روی صفحه نمایش گوشی هوشمند ظاهر می شود. هر شخص یک کاربر واقعی Clubhouse است. معمولاً این کسی است که تأثیر مهمی در سیستم عامل داشته است ، یا حداقل کسی است که Clubhouse معتقد است درک عمیقی از آنچه انجام می دهد دارد. هر نماد چند هفته طول می کشد و با به روزرسانی عمده برنامه تغییر می کند.

Clubhouse چه  داده های من را برای ثبت نام می خواهد؟

شما باید شماره تلفن و نام واقعی خود را به Clubhouse بدهید (از نظر تئوری). قبل از اینکه حتی دعوت شوید ، می توانید نام کاربری نهایی خود را برای سرویس ثبت کنید. شخصی که شما را دعوت می کند به سادگی به شماره تلفن شما احتیاج دارد.

اگر نمی خواهید از ابتدا نمایه ای تنظیم کنید ، حساب Twitter خود را به Clubhouse پیوند دهید. حتی می تواند عکس نمایه توییتر موجود شما را نیز جذب کند.

Clubhouse همچنین به شما کمک می کند تا مخاطبین خود را به هم پیوند دهید تا پیدا کردن افراد برای پیگیری راحت تر باشد.

اگر لیست مخاطبی پر از تأثیرگذار ندارید ، خود را اذیت نکنید. پس از ورود به سیستم ، آدرس ایمیل خود را با این سرویس تأیید کنید تا در صورت بروز مشکل ، آن را به عنوان روشی برای اتصال مجدد داشته باشید.

چند نفر می توانند در مکالمه حضور داشته باشند؟

محدودیت فعلی 5000 نفر در هر اتاق کلاب هاوس است .

هر آنچه درباره Clubhouse باید بدانید

 

منظور شما از مکالمه واقعاً چیست؟ مثل پادکست نیست؟

این به تنظیمات پادکست شما بستگی دارد ، اما به یاد داشته باشید – همه افراد درگیر با تلفن های iPhone خود صحبت می کنند ، نه با تنظیمات صوتی فانتزی. آنها یکدیگر را نمی بینند ، بنابراین واقعاً مانند گوش دادن به تماس تلفنی است. هیچ ویرایش حرفه ای ، جلوه های صوتی ، انتقال و تبلیغات (حداقل نه به طور رسمی) وجود ندارد. گفته می شود ، “سبک” مکالمه انعطاف پذیر است.

روم در کلاب هاوس به چند دسته تقسیم می شود ؟

روم در کلاب هاوس به دو دسته بندی کلی یعنی عمومی و خصوصی تقسیم می شود. روم های خصوصی همانطور که از نامش مشخص است، شخصی هستند و اجازه ورود آزاد ندارند. معمولا این روم ها برای جلسات کاری اداری یا حتی گفتگوهای دوستانه و خانوادگی استفاده می شود.

شنوندگان (listeners)

در ابتدا که عضو یک روم در کلاب هاوس می‌شوید، به عنوان یک شنونده وارد آن می‌شوید.

سخنگویان (speakers)

اگر در در مورد موضوع مورد بحث اظهار نظری داشتید و قصد سخن گفتن در روم را دارید باید گزینه مربوط به شرکت در بحث را انتخاب کنید.

مدیرها (moderators)

همانطور که از نام آن پیداست، مدیر هر روم تاسیس کننده آن روم است و این قابلیت را دارد تا بتواند شخص یا اشخاص دیگری را به مدیریت روم منصوب کند.

مراحل دعوت دیگران به Clubhouse

هر آنچه درباره Clubhouse باید بدانید

مرحله 1: در صفحه اصلی Clubhouse ، روی نماد پاکت در بالای صفحه ضربه بزنید.
مرحله 2: اگر لیست مخاطبین خود را به برنامه Clubhouse متصل کرده باشید ، لیست مخاطبین خود را مشاهده خواهید کرد.
روی دکمه “Invite” در سمت راست مخاطبی که می خواهید دعوت کنید ضربه بزنید.
یا می توانید روی نوار جستجو ضربه بزنید تا به صورت دستی مخاطبی را جستجو کنید.
توجه: در لحظه ضربه زدن روی “Invite” ، یکی از دعوت های خود را صرف آن مخاطب می کنید.

بنابراین من فقط می توانم گوش دهم؟

لازم نیست. هرکسی که به آن گوش می دهد می تواند “دستی بلند کند”. این به خالق / مجری اتاق بستگی دارد که آنها بخواهند اجازه دهند شما صحبت کنید.

اگر بخواهم این باشگاه را ترک کنم چه؟

پیش از این ، شما باید ایمیل “support@alphaexplorationco.com” را به Clubhouse ارسال کنید ، اما به دنبال شکایت کاربران ، اکنون می توانید با رفتن به تنظیمات> حساب خود را غیرفعال کنید

Settings > Account > Deactivate Account

بنابراین ممکن است ورود به کلاب هاوس سخت باشد ، اما ممکن است ترک آن به همان سختی باشد.

چرا باید اهمیت بدهیم؟

Clubhouse نوید واقعی دارد. ماهیت غیررسمی پلت فرم به این معنی است که واقعاً چیزی برای همه وجود دارد.

گفتگوها از بحث درمورد آخرین درام زنان واقعی خانه دار در کنار خود زنان خانه دار گرفته تا تفسیرهای سیاسی آگاهانه توسط خبرنگاران بسیار معتبر. ایلان ماسک حتی از ولادیمیر پوتین دعوت کرده است تا در مورد برنامه ای گفتگو کنند.

این تجربه کمی شبیه یک کنفرانس است که در آن در اتاق های مختلف گشت می زنید و می شنوید که مردم در آنها چه می گویند.

شما می توانید به میل خود وارد و خارج شوید – و هر اتاق سخنرانان و مخاطبان خود را اختصاص داده است.

همه اتاق ها در مورد موضوعات مختلفی هستند که با نام آنها مشخص شده است.

فرصت تجاری چیست؟

واضح ترین و فوری ترین فرصت در Clubhouse این است که مارک هایی بخواهند رهبری فکری را برانگیخته و منجر به ایجاد مشاغل جدید شوند ، به ویژه در زمینه های موضوعی که از قبل در این برنامه محبوب هستند – برای شروع به فکر فناوری ، سلامتی ، تجارت و تجارت باشید. این برنامه در حال حاضر به شما اجازه می دهد تا به پذیرنده های اولیه که علاقه خاصی به یک موضوع خاص دارند علاقه مند شوید ، بنابراین اگر چیز جالبی برای گفتن دارید یا می توانید با اقتدار به س questionsالات پاسخ دهید ، می توانید یک بستر در Clubhouse داشته باشید. همچنین فرصتی برای حمایت مالی از اتاق های محبوب وجود دارد – دقیقاً مانند آنچه می توانید در یک رویداد صنعت در دنیای واقعی انجام دهید.

 

ممنونم که همراه ما بودید امیدوارم مفید بوده باشه .

درباره ی aydin

بررسی کنید

رمز ارزها چیست؟

رمز ارزها چیست؟

ارز رمزنگاری شده یک ارز دیجیتالی یا مجازی است که با رمزنگاری ایجاد می شود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.