7 ویژگی جذاب مردان برای زنان

7 ویژگی جذاب مردان برای زنان

مطابق با یافته های علمی، شما نیازی به قدرت جسمی ندارید تا برای جنس مخالف جذاب تر باشید. برای یک مرد، یافتن راهی که خود را برای یک زن جذاب تر کند، بسیار با ارزش است. مردان برای ساختن بدن های خود مسافت های طولانی را در سراسر جهان می پیمایند، زبانهای جدید یاد می گیرند و مهارت های آشپزی خود را کامل می کنند. نظرهای مشورتی از طرف دوستان و اعضای خانواده می آید و می رود. هرچند این نظرات، حتی اگر حاوی نکات و ترفندهای خوب و قابل توجهی باشند اما، لزوماً به شما کمک نمی کنند تا زن مورد نظر خود را گیر بیاورید. بنابراین ، با این همه دیدگاه متناقض ، مرد چه کاری باید انجام دهد؟

محققان به این نتیجه رسیده اند که در یک مرد هفت ویژگی اصلی وجود دارد که آنها را برای جنس مخالف جذاب تر می کند. این نتایج، باعث می شود که شخصیت مرد برای زن مطلوب باشد و مرد نیاز نداشته باشد که برای جذب زن دلخواه خود باید رایان گاسلینگ و یا ادریس آلبا باشد.

در دسترس بودن، جذاب است :

این موضوع حاصل برنده شدن در یک شرط بندی نیست که برای خوشامد شما عنوان شود، بلکه یک واقعیت علمی است. گر چه خانم ها برای مدت زمان کوتاه جذب مردان خوش تیپ و زیبا رو می شوند اما برای داشتن یک ارتباط معنادار، یک مرد جنتلمن قابل دسترس را در نظر می گیرند.

بی غرور برنده است :

اگر به دنبال یک رابطه طولانی مدت هستید ، تحقیقات به طرز شگفت آور نشان داده اند که زنان به مردی سخاوتمند و بی غرور نسبت به یک شخص بیخود، بیشتر جذب می شوند.

مرد سن دار جذاب تر است :

میراثی از روزهای غارنشین ما. محققان، فیلم “مرد سالخورده” اثر جورج كلونی را اینجوری معنا می کنند. زنان جذب مردان سن دار می شوند، زیرا تمایل به داشتن منابع بیشتر دارند و این آنها این امکان را فراهم می کنند تا زنان آنها هم از نظر حرفه ای و هم از نظر مالی مستقل شوند. اگرچه ممکن است این امر برای آقایان جوان تر غیر قابل دسترس باشد.

شخصیت با مزه :

چه جیمی دورنان باشید و چه برتر از آدام سندلر ، مردان بامزه سکسی تر از افراداخمو و نامطلوب هستند. به نظر می رسد که، حس خوب شوخ طبعی یک نشانه هوشمندانه، در جذب علاقه یک زن به شما است.

سمت و سوی احساسات خود را نشان دهید :

مردان دارای سگ، در واقع از نظر خانم ها جذاب تر هستند. این فقط مربوط به زنانی نیست که در خیابان،با شما بر خورد می کنند. تحقیقات نشان می دهد که باعث می شود فرد دلسوزتری به نظر برسید.

برداشت اول خوب است :

آگاه باشید و قبل از صحبت کردن فکر کنید. هنگامی که یک حرف یا فکر نشده از دهان شما خارج شد ، احتمالا عوارض خواهد داشت و آسیب های جبران ناپذیری را نیز ممکن است وارد کند. در سناریوهای تاریخی ، و نیز آزمایشات اخیر نشان داده است که مردانی که قضاوت نمی کنند ، ناظرو رفتار محترمانه ای دارند ،برای زنان جذابیت بیشتری دارند.

ریسک پذیر باشید

مردانی بیشتر مورد توجه زنان هستند که در زندگی خطرات و ریسک های زیادی می کنند ، خواه برای کار (شروع کار خودتان ، شاید؟) یا اوقات فراغت (پریدن از هواپیما با 12000 پا ، و …). بنابراین اگر شما از کسانی نیستید که مردم را از خانه آتش گرفته شان، برای حفظ زندگی شان بیرون نمی رانید، شاید اگر شما یک ورزش یا یک سرگرمی را انتخاب کنید که غرایز ذاتی مردانه و بی ترس شما را به نمایش می گذارد، برای زنان جذاب تر خواهید شد.

 

منبع : www.thegentlemansjournal.com

درباره ی aydin

بررسی کنید

10 راز افراد موفق

در این مقاله می خواهیم 10 راز افراد موفق را که عموما از ویژگی های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.