30 ایده دکوراسیون آشپزخانه با رنگ سفید

دکوراسیون آشپزخانه های سفید به دلالیل زیادی مثل تمیز دیده شدن، روشن به نظر رسیدن، عدم نیاز به رنگ‌های مختلف در طراحی و… طرفداران زیادی دارد و استفاده از آن همه جای دنیا و آشپزخانه های ایرانی امری طبیعی است. به همین خاطر در این مطلب از مجله مبل و دکوراسیون توکامگ به معرفی ۱۵ مدل آشپزخانه سفید رنگ پرداخته‌ایم که با هر سبک دکوراسیونی متناسب بوده و بری خانه‌های ایرانی نیز می‌توانند مورد استفاده قرار بگیرند. با ما همراه باشید.

1. آشپزخانه سفید

 ایده آشپزخانه سفید

آیا به اندازه فضای آن توجه می کنید؟

بله ، خود آشپزخانه در حال حاضر بزرگتر از مناطق معمول آشپزخانه است ، اما تعادل بین رنگ دیوار و کابینت سفید باز بودن را به یک سطح جدید می بخشد.رنگ سفید ظاهری کلاسیک به فضا می بخشد. به علاوه ، سقف بلند به سفید کمک می کند تا بر وسعت عظیم اتاق تأکید کند.

2. کابینت قفسه باز

ایده دکوراسیون با رنگ سفید 2

باید توجه داشته باشید که رنگ سفید محبوب ترین گزینه برای رنگ آمیزی منازل ، به خصوص فضای آشپزخانه است. آشپزخانه جایی است که شما بیشتر وقت خود را پخت غذا  ، شستن ظرف ها یا پخت برخی از کیک ها صرف خواهید کرد.

اگر فضا به اندازه کافی بزرگ نباشد ، احساس راحتی نخواهید کرد. شما میتوانید مواد غذایی را در کابیت های بدون در زخیره سازی کنید . کابینت های قفسه باز یک طراحی کلاسیک و خاص به فضای آشپزخانه القا میکنه !!

3. مواد مخلوط

ایده دکوراسیون آشپزخانه با رنگ سفید

آشپزخانه به سبک مدرن اغلب با طراحی ساده مشخص می شود ، در حالی که رنگ سفید رنگ مناسب برای داشتن ظاهری بی انتهاست.با ترکیب هر دو عنصر ، شما به یک طراحی داخلی آشپزخانه عالی خواهید رسید. علاوه بر این ، رنگ سفید نسبت به رنگهای تیره نور بیشتری جذب می کند.هنگامی که ویندوز بزرگی مانند اینها دارید ، رنگ سفید باید مناسب ترین مسابقه باشد زیرا نور درک شده از ویندوز باعث می شود اتاق بزرگتر و روشن تر شود.

4. طرح کفپوش چوبی با رنگ سفید آشپزخونه فوقالعادس …

ایده دکوراسیون آشپزخانه سفید

یک آشپزخانه تمام رنگ سفید ممکن است برای سلیقه و چشم شما خیلی روشن باشد. برای سهولت در چشمان خود ، فضای متضادی را اضافه کنید.شما می توانید چند مورد را تغییر دهید ، اما کف پوش و برخی از تزئینات ممکن است گزینه خیلی خوبی باشه . چوب تیره که در کفپوشها استفاده می شود تضاد روشنی با تم سفید موجود در آشپزخانه دارد. برای همراهی با چوب تیره ، می توانید صندلی هایی با لهجه مشابه انتخاب کنید.

5. کاشی های طرح دارو فراموش نکنید !!

 

ایده دکوراسیون با رنگ سفید برای آشپزخونه

آشپزخانه سفید به عنوان محبوب ترین گزینه شناخته می شود وقتی صاحبان خانه تصمیم به بازسازی آشپزخانه قدیمی و قدیمی خود دارند. به این دلیل است که رنگ سفید خالص و خنثی است.اما ممکن است یک آشپزخانه تمام رنگ سفید شما یا مهمانانی که می آیند را تحمل کنید.برای ایجاد یک شخصیت قوی به آشپزخانه سفید ، نصب کاشی های طرح دار مانند اینها بسیار خوب است.آنها به مرکز توجه تبدیل می شوند ، اما کف رقص زیبایی که از پشت سفید پوشانده شده است را کاملاً سرقت نمی کنند.

6. کابینت های آشپزخانه سفید زیبا

دکوراسیون داخلی آشپزخانه

یک فضای کوچک محدودیتی برای یک آشپزخانه خوب و باز نیست.برای ذخیره سازی و وسایل کافی فضای کافی خواهید داشت ، به عنوان مثال اگر کابینت های بیشتری را روی سطح دیوار نصب کنید که قسمت بالای آن به سقف لمس کند.برای داشتن این احساس باز ، از رنگ سفید برای کابینت استفاده کنید. حتی بیشتر ، شما می توانید طراحی را با صفحه شیشه ای سفید تکمیل کنید.7

7. آشپزخانه سیاه و سفید

دکوراسیون داخلی آشپزخانه

رنگ سفید آنقدر رنگ خالص است که برای تضاد با آن شما به یک رنگ جسورانه و تیره تر مانند سیاه نیاز دارید. رنگ سیاه در این ایده بر سفید غلبه نمی کند.با اندازه گیری درست ، آنها یکدیگر را متعادل می کنند.این کنتراست عالی توسط میز چوب چوب تکمیل می شود. حالا هر بار که وارد آشپزخانه می شوید ، چشمان شما مستقیماً شاهد نمایش شگفت انگیز سیاهی بر روی رنگ سفید خواهد بود.

8.آشپزخانه تک رنگ

آشپزخانه تک رنگ

ممکن است سیاه برای مخلوط کردن با سفید خیلی تیره باشد. برخی از مالکان خانه از این می ترسند که ممکن است رنگ سفید را تحت الشعاع خود قرار دهد. در واقعیت ، رنگ سیاه ظاهر آشپزخانه را تقویت می کند.باعث می شود آشپزخانه قوی و جسورانه به نظر برسد. عمق خاصی وجود دارد که وقتی می بینید ترکیب بین این دو رنگ ، چشمان شما را مجذوب خود می کند.البته ، شما نمی توانید جزئیات پشت پرده را کنار بگذارید.

9. رنگهای مکمل

دکوراسیون حرفه ای آشپزخانه

در فاصله ، درب سفید فرانسوی جذاب است. تکمیل شده توسط پنجره های بزرگ در قاب های سفید ، آشپزخانه بسیار شیک و به روز می شود.نه تنها این ، ترکیب سفید با رنگهای طبیعی دیگر مانند طراوت سبز گیاهان ، آبی و قهوه ای از صندلی ها.

10. گرفتن نورهای طبیعی

دکوارسیون آشپزخانه

در کشورهای غربی ، مهم است که آشپزخانه ها با مفهوم آزاد ساخته شوند. ایجاد چنین احساسی در یک فضای محدود آسان است.شما فقط باید از رنگ سفید به عنوان مهمترین رنگ منطقه استفاده کنید ، زیرا باعث می شود اتاق بزرگتر و از همه مهم تر ، روشن تر شود.یک رنگ روشن تر نور را به راحتی جذب می کند ، به همین دلیل بسیاری از افراد رنگ سفید را برای این مفهوم خاص انتخاب می کنند.

11. طرح آشپزخانه مزرعه سفید

آشپزخانه سفید

احساس مزرعه اغلب با وسایل و سبک های روستایی مانند کابینت های رنگی از چوب های برهنه همراه است ، اما این ایده به صاحبان خانه ها طراحی خلاقانه تری با کابینت های سفید ارائه می دهد.فضای داخلی سفید به غیر از ارائه یک آشپزخانه ساده و در عین حال شیک ، ظاهری بی انتها دارد که جلوه ای براق و درخشان از آشپزخانه به هر کس که به درون فضا می رود

12. آشپزخانه سبک کشور

ایده دکوراسیون با رنگ سفید سبک کشور

به محض اینکه به داخل اتاق می روید ، میز قصاب بلژیکی 1800s را که در یک جزیره آشپزخانه زرق و برق دار شده است ، متوجه خواهید شد.صندلی صنعتی علاوه بر آن هنوز احساس کلی کلبه کشور را کامل نکرده است.بعداً وقتی کابینت های سفید را با قفسه های چوب ساده در سطح دیوار مشاهده می کنید ، متوجه می شوید که این یک آشپزخانه مدرن است و دارای یک کلبه کشور گرم است که به آن دلبسته است.

13. کابینت آشپزخانه سفید U شکل

ایده دکوراسیون آشپزخانه امیتان شاپ

یک آشپزخانه کوچک برای بعضی از افراد می تواند ناراحت کننده باشد ، زیرا حرکت آنها هنگام انجام پخت و پز محدود می شود. اما این دلیل نمی شود که باید در مورد آن ناله کنید ، زیرا روش دیگری برای حل مشکل وجود دارد.استفاده از کابینت های سفید و کوله پشتی های سفید باعث تغییر جو می شود. فضا دیگر این احساس خوشه ای را ندارد. به علاوه ، طرح آشپزخانه را به شکل U تغییر دهید ، تا بتوانید در حد امکان فضای ذخیره سازی داشته باشید.

14. آشپزخانه زیبایی دکوراتور

دکوراسیون داخلی آشپزخانه

سیاه مطمئناً قوی ترین تضاد با سفید است ، اما قرمز نیز یک رقیب قوی است.رنگ جسورانه آن باعث می شود در مقابل کابینت های سفید و میزهای مرمر سفید بسیار مشهود باشد. برای سهولت در قرمز ، صاحبان خانه تصمیم گرفتند دیوارها را با رنگی آرامش بخش تر همانطور که مشاهده می شود ، رنگ کنند.

15.آشپزخانه یک جداره سفید

دکوراسیون طرح سفید

شما می دانید که سفید نماد پاکی است. خلوص آن به اهمیت سادگی و ظرافت تبدیل می شود.به همین دلیل است که اکثر خانه های کشورهای غربی تصمیم می گیرند که در تمام آشپزخانه های خود از رنگ سفید استفاده کنند.اما آشپزخانه تمام سفید بسیار اساسی به نظر می رسد ، حتی اگر کاشی های سفید برای پشت پرده جذاب به نظر برسند ، باید کنتراست اضافه شود.این بار ، کفپوش چوب تاریک به جواب می رسد. در برابر کابینت های سفید بسیار جسورانه به نظر می رسد و به فضا شخصیت جدیدی می بخشد.

16. سبک آشپزخانه سفید روستایی

سبک آشپزخانه سفید روستایی

فضای بزرگ ممکن است مرکز توجه باشد ، اما دریچه چوبی لخت بلافاصله توجه را به خود جلب می کند. سبک آشپزخانه سفید و روستایی در واقع یک مسابقه عالی است.رنگ طبیعی دریچه و کفپوش در برابر پس زمینه همه سفید نرم و گرم به نظر می رسد. در همین حال ، کابینت های سفید ظاهری خالص و کلاسیک و سفید را نشان می دهند که از سبک خارج نمی شود.

17. کابینت دیوار سفید چین

دکوراسیون سفید آشپزخونه

این سبک خاص ، یک احساس زنگ زدگی قوی را به وجود می آورد که از طریق پشته های چندین تخته چوب روی تخته سفید ، تأکید می شود.با نگاه کردن به آن ، یک خانه مزرعه نیز احساساتی را ارسال می کند. مجموعه وسایل ضروری آشپزخانه پرنعمت توسط یک کابینت سایه تیره تر پشتیبانی می شود.

18.کابینت آشپزخانه سفید با سایه Edgy

یک فضای تمام رنگ سفید آن احساسات مدرن ، روشن ، به روز و تازه را ایجاد می کند. رنگ سفید در خدمت همه آنها است.مهمتر از همه ، رنگ سفید توسط بسیاری از افراد انتخاب شده است زیرا زیبایی آن از نظر زیبایی پسند است.برای ارائه تضاد خوب در برابر کابینت های تمام رنگ سفید ، صاحبان خانه اغلب کفپوش چوب تیره را انتخاب می کردند. به نظر می رسد قوی و خارق العاده است.علاوه بر این ، تابلوهای مرمر سفید کلاسیک ، طراحی داخلی را کامل می کند.

19.کابینت آشپزخانه سفید با کانتر گرانیت

دکوراسیون داخلی آشپزخانه

یک بازسازی آشپزخانه از پول زیادی استفاده می کند. صاحبان خانه نمی خواهند هزار دلار برای چیزی بپردازند که ممکن است پشیمان شوند.

به همین دلیل همیشه با رنگی روبرو می شوند که مانند سفید یا سایه روشن دیگری از بین نمی رود.

در این یکی ، کابینت های مدرن سفید با عنصر سفید خالص دیگر ، میزهای گرانیتی همراه است.

اگر می خواهید آشپزخانه شما مانند عکس بالا به نظر برسد ، یک میز کار آشپزخانه جایگزین پیدا کنید و در مسیر آشپزخانه رویایی خود به خوبی خواهید دید!

20.آشپزخانه ویکتوریا به سبک سفید

دکوراسیون داخلی آشپزخانه

قابل توجه ترین ویژگی این آشپزخانه ویکتوریا ، جزیره عظیم سفید است که تقریباً شبیه یک میز استخر است.با استفاده از سفره برای شام و همچنین جزیره ای برای فعالیت های پخت و پز ، صاحبان خانه ها باید مطابق با قد از مدفوع بار استفاده کنند.این مدفوع نوار به سبک فرانسوی با روشی نسبتاً آرام و آرامش بخش نقاشی شده است. رنگ زرد و آبی کمی را می توان در چندین تزئین دیگر نیز مشاهده کرد.

21.کابینت سفید برای آشپزخانه کوچک

دکوراسیون آشپزخونه سفید رنگ

یک فضای کوچک اغلب برای خریداران خاموش می شود ، زیرا آنها می ترسند آشپزخانه احساس خوشه ای کند که در حین انجام پخت و پز اتاق کافی برای حرکت فعال وجود نداشته باشد.

در واقع ، این نباید خاموش باشد. در واقع باید خلاقیت شما را روشن کند تا از رنگ سفید برای جادوگری استفاده کنید.رنگ سفید را در تمام فضای از جمله کابینت های مدرن ، پشت پرده ، کاشی و وسایل استفاده کنید ، اضافه کردن یک نقاشی انتزاعی زیبا با اسپلرهای رنگی رنگ و یک نور ثابت معاصر ، زیبایی زیبایی فضا را به پشت بام بالا می برد.

22.کابینت آشپزخانه سفید صنعتی

دکوراسیون آشپزخونه سفید رنگ

گاهی اوقات ، نگاه ساده تر ده هزار برابر بهتر است. برخی از صاحبان خانه ، این طراحی ساده آشپزخانه را که در آن پر از کابینت های سفید با یک میز کوچک و جسورانه و تاریک است ، تحسین می کنند.کابینت های سفید همراه با آویزهای نور نصب شده مدرن و یک چراغ قرمز قرمز در وسط فضا همراه هستند و احساس گرمی را در کل منطقه به وجود می آورند.

23.جزیره آشپزخانه سفید

دکوراسیون داخلی آشپزخانه

بدون جزیره ، یک آشپزخانه بزرگ فقط یک آشپزخانه خسته کننده و باز خواهد بود. با قدم زدن به فضا ، متوجه خواهید شد که این جزیره نه تنها برای نیاز به آشپزی بلکه برای ذخیره اضافی کتاب نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

جزیره سفید با یک میز تخته چوب زیبا که در زیر یک نورپردازی معاصر می درخشد ، تکمیل شده است.

این ترکیب ها باعث می شوند که از نظر گران قیمت به نظر برسند. به نظر می رسد لوکس است ، اما این نتیجه کابینت های سفید است که با یک نور مناسب ترکیب می شوند.

24.جزیره آشپزخانه سفید با کانتر چوب

دکوراسیون داخلی آشپزخانه

در داخل یک خانه طراحی مدرن ، همیشه یک آشپزخانه سفید وجود دارد. سفید مدتهاست که مورد علاقه بسیاری از افراد برای به دست آوردن آن آشپزخانه های بهداشتی و تمیز انتخاب شده است.نگاهی بیندازید که این آشپزخانه چقدر با شکوه است!کابینت های تمام رنگ سفید با آویزهای نور نصب شده در زیر کابینت های آویز روشن می شوند و لوسترهای مدرن به طرز دلپذیری در مرکز فضا آویزان شده و میز تلویزیون را روشن می کنند.

25.آشپزخانه سفید با جزیره و صندلی

دکوراسیون داخلی آشپزخانه

معمولاً یک جزیره با فضای اضافی و همچنین یک سینک اضافی تکمیل می شود. اما همیشه اینطور نیست.بعضی از آشپزخانه ها چنین نوع جزیره ای ندارند. این جزیره یک میز طولانی معمولی است که از آن به عنوان یک منطقه غذاخوری نیز استفاده می شود.برای همگام سازی جزیره با کل مفهوم سفید ، از کانتر گرانیت بسیار عالی استفاده می کند و به یکباره به ظاهری بی انتها و مدرن دست می یابد.

26.کابینت آشپزخانه سفید با جزیره سیاه

آشپزخانه سفید

یک مفهوم آشپزخانه سفید معمولاً شامل سایه های روشن تر دیگری برای تعادل رنگ سفید است ، اما برخی از صاحبان خانه ها با برداشتن سایه ای حتی تیره تر از سفید ، سیاه ، قدم دیگری برداشته و تصمیم جسورانه می گیرند.این جزیره سیاه با سه مدفوع نوار سیاه ایده خوبی برای تضاد کابینت های تمام رنگ سفید در پس زمینه است.برای همراهی با این جزیره ، صاحبان خانه تصمیم گرفتند از همان رنگ در کابینت های زیر زمینی خود نیز استفاده کنند و یک ظاهر ساده و در عین حال جذاب در آشپزخانه ایجاد کنند.

27.آشپزخانه دنج گرم

دکوراسیون آشپزخونه سفید رنگ

استفاده از آشپزخانه فضای بزرگ فقط زمانی درست است که شما یک طرح باز طراحی کنید که مستقیماً به اتاق ناهار خوری و اتاق نشیمن وصل شود.همانطور که می بینید ، سقف دارای چندین تزئین است که به فضا شخصیت بی نظیری می بخشد.حتی بیشتر ، دو نوع مختلف از معاصر موجود با وسایل روشنایی سبک صنعتی که بین دو منطقه مختلف پخش شده اند وجود دارد.علاوه بر این ، کابینت های تمام رنگ سفید باعث می شوند فضای حتی بزرگتر شود.

28. آشپزخانه مدرن سفید

دکوراسیون آشپزخونه سفید رنگ

این آشپزخانه فضای مدرن خود را از آن آویزهای گرد و سفید آویز آویزان از سقف به دست آورده است. کابینت هایی که همه با رنگ سفید رنگ شده اند ، این احساسات مدرن و آینده نگر را نیز دارند.به خصوص ، این آشپزخانه بی نظیر و بسیار متمایز است. به موقعیت میز ناهار خوری نگاه کنید که غیر معمول است.برای تکمیل این فضای باز و شخصیت منحصر به فرد آن ، یک برش چوب جامد روی سقف وجود دارد که مستقیماً به یک ستون متصل است و یک کلبه کشور قوی ایجاد می کند.

29. آشپزخانه سبک آجر سفید

دکوراسیون آشپزخونه سفید رنگ

یک خانه در مزرعه اغلب از مواد ناتمام برای ایجاد نمای سنتی استفاده می کند.این بار آجرهای بالای کابینت نصب شده و دوباره بین کابینت های آویزان و زمینی قرار دارند.رنگ قرمز طبیعی از آجر ، لرزشهای آرام و آرامش بخش از کابینت های سفید را متعادل می کند.علاوه بر این ، میزهای سیاه کل منطقه را برجسته تر می کند.

30. آشپزخانه سفید مینیمالیستی

دکوراسیون آشپزخونه سفید رنگ

می دانیم ، چشمان شما بلافاصله به فرش منحصر به فرد در زیر کشیده می شود.این در واقع لمس خوبی برای کل فضا است ، اما این جزیره سفید با میز شیشه ای سفید یک دزد گیر عالی است.به نظر می رسد کلاسیک و خارق العاده است. علاوه بر این ، احساسات روشن و تازه از این کابینت های ساده سفید به دست می آید و باعث می شود فضای آشپزخانه کوچک احساس جادار شود ، در حالی که آینه گرد و تزئینات گیاهی باعث جذابیت بیشتر این مفهوم می شود.

 

بیشتر بخوانید : چوب ترمود چیست

منبع این مطلب » hdonpedrobrooklyn

فروشگاه اینترنتی امیتان

درباره ی aydin

بررسی کنید

کاربرد چرم

کاربرد چرم

چرم ، ماده ای طبیعی، بادوام و منعطف است که از دباغی پوست خام جانوران، به‌ویژه گاو به‌دست می‌آید. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *